Ana Sayfa  l  İletişim  l  Facebook

Yayla Kuruyemiş | Kuruyemiş, İstanbul Bahçelievler

 

Bir dede mesleği olan kuruyemiş ve kuru kahve sektöründe 1950'li yıllardan itibaren  faaliyet gösteren Özdemir Ailesi, 1988 yılında Ali Özdemir'in çabalarıyla kurumsallaşarak Yayla Kuruyemiş adını almıştır.Yayla Kuruyemiş, kuruyemiş, kuru kahve, yaş yemiş çeşitlerini hem toptan hem de perakendecilik sektöründe yirmi yılı askın bir süredir aktif olarak hizmet vermektedir. "Kuruyemişin Adresi" sloganıyla yola çıkan Yayla Kuruyemiş güler yüzlülük konusunda uzman çalışanlarıyla, Yönetimden çeşitli departmanlarında görev yapan tüm personeli ile tam anlamıyla bu sloganın hakkını vermeye çalışmaktadır. Güleryüz ve tam müşteri memnuniyeti kuruluşumuzdan bu yana temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

        

Ürünlerimiz müşterilerimize en modern ve en hijyenik ortamda özel ambalajlarda en taze şekilde sunulmaktadır. Ürünlerimizin hepsi Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından onaylı olup Yayla Kuruyemiş garantisi altındadır. Müşteri ve memnuniyeti ve Kalite politikamız çerçevesinde Yayla Kuruyemiş Markalı almış olduğunuz tüm ürünlerimiz firmamız tarafından koruma altına alınmış olup %100 memnun kalmamanız durumunda hiçbir sorgu ve sual sormadan iade garantilidir.

Yayla Kuruyemiş şu anda faal olarak 3 şube olarak sizlere hizmet vermektedir. Hedefimiz kalitemizi öncelikle İstanbul'un tüm semtlerine ulaştırmak ve ardından tüm Türkiye'ye yaymaktadır.